Wiosenny trening z Mohito i Jatomi Fitness

Pure Pump

Tegoroczna wiosna w Mohito mija pod hasłem: „sport”. To właśnie teraz chcemy zaprezentować naszą sportową kolekcję, dzięki której fitness stanie się dla Was jeszcze większą przyjemnością.

Jeśli jeszcze nie jesteście fankami fitnessowych wyzwań, chcemy dać Wam możliwość rozpoczęcia przygody ze sportem i rozkochania się w nim do granic. Z tego powodu już 27 i 28 kwietnia organizujemy wraz z siecią klubów Jatomi Fitness specjalne, otwarte dla wszystkich zajęcia sportowe, na których czekać będą na Was nie tylko świetne treningi, ale też zniżki na naszą sportową kolekcję i konkursy z możliwością wygrania bonów na zakupy w Mohito.

Podczas dni otwartych będziecie mieć okazję skorzystania m.in. z zajęć Pure Pump – sztandarowego programu Jatomi Fitness dla każdego. Jest to trening wytrzymałościowo–siłowy, podczas którego, przy użyciu sztang z odpowiednio dobranym obciążeniem, wzmacniamy każdą partię mięśniową i pięknie rzeźbimy całe ciało. Ćwiczenia prowadzone są w rytmie specjalnie dobranej, nowoczesnej, motywującej muzyki, dzięki której będziecie świetnie się bawić.

My w Mohito już jesteśmy fankami zajęć Pure Pump w Jatomi Fitness, więc z wielką przyjemnością zapraszamy Was do dołączenia do nas już w najbliższą środę i czwartek w klubach Jatomi Fitness w całej Polsce. Sprawdźcie grafik na jatomifitness.pl, wpadajcie na trening i tak jak my zakochajcie się w fitnessie – nie tylko na wiosnę.

A jak wyglądają zajęcia Pure Pump, możecie zobaczyć poniżej:

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂