Wiosenne przebudzenie – odkrywamy trendy, których jeszcze nie znacie.

…..Wiosenna odsłona ubrań MOHITO przybiera postać trzech świeżych i tym razem nieoczywistych trendów.

MOHITO PRE SPRING 18

…..Słodka niczym różowy cukierek znaleziony w kwiatowym ogrodzie? Nic bardziej mylnego! Dziewczyny, jeśli nadejście wiosennych pasteli i stonowanych pudrowych odcieni różu nie cieszy Was tak bardzo, jak odsłona trendów jesiennych, poszukacie sposobu na uszlachetnienie różowych stylizacji. Inspiracje znajdziecie w naszych nowych trendach wiosennych, gdzie róż i kwiaty zbalansowane zostały czernią i szarością. Mistrzowski zabieg projektantów, sprytnie podkręcony przez wprawne oko stylistki w rezultacie dają całkiem świeże spojrzenie na to, jak powinna wyglądać wiosenna odsłona trendu COOL CANDY!

MOHITO PRE SPRING MOHITO PRE SPRING 4 MOHITO PRE SPRING 5 MOHITO PRE SPRING 9 MOHITO PRE SPRING 8 MOHITO PRE SPRING 7 MOHITO PRE SPRING 2 (1) MOHITO PRE SPRING 3

…..Druga odsłona nowej sylwetki MOHITO, to trend militarny, przełamany nieoczywistymi elementami garderoby. Czy pomyślałyście kiedyś, aby do spodni w moro ubrać białą koszulę z falbaną? Kolor khaki skontrastować z klasycznymi elementami lub bielą denimowych spodni? Rozpocznij walkę z nudą i rutyną. Zainspiruj się świeżymi pomysłami, których efekt możecie podziwiać w odważnym i oryginalnym trendzie MILITARY CHIC!

MOHITO PRE SPRING 1 MOHITO PRE SPRING 15 MOHITO PRE SPRING 17 MOHITO PRE SPRING 16

…..Haftowane róże w towarzystwie głębokiej, zmysłowej i tajemniczej czerni… Niech nie zmyli Was kolorystyka, trend MIDNIGHT GARDEN to uosobienie szyku i buntowniczego podejścia do tego co, narzuca mainstream. Gdy wokół rządzą pudrowe odcienie wszystkiego… załóż  czarną koronę lub sukienkę z haftowaną aplikacją z motywem róż – stylizacje dopełni rockowa ramoneska i ciężkie obuwie.

MOHITO PRE SPRING 10 MOHITO PRE SPRING 11 MOHITO PRE SPRING 14 MOHITO PRE SPRING 13

…..Wiosna to zmiana, to odrodzenie, to nowy początek i całkiem nowe spojrzenie na to, co dobrze znane. W tym roku niech poniesie Was wyobraźnia! Zachęcamy do zabawy modą i nieszablonowego podejścia do tego, jak łączyć modne z tym, co jeszcze wciąż nieodkryte… 😉

MOHITO PRE SPRING 12