Wiosenna odsłona linii Mohito Celebration

Wyjątkowe okazje mają to do siebie, że wymagają odpowiedniej oprawy. Właśnie dla takich momentów powstała linia Mohito Celebration zaprojektowana z myślą o stylowym przeżywaniu chwil, które pozostają w pamięci na dłużej.

Mohito Celebration_1

Mohito Celebration to linia, która pozwala nie tylko na celebrowanie wyjątkowych momentów, ale także manifestowanie kobiecej siły. Dominują w niej stylowe sukienki – o długości mini, midi i maxi, eleganckie bluzki, rozkloszowane spódnice oraz spodnie cygaretki.

Mohito Celebration_2

Kuszące gipiury, romantyczne tiule, plisy oraz aplikacje z kamieni stanowią mocne nawiązanie do trendów i sprawiają, że klasyczne na pierwszy rzut oka fasony zyskują nowe oblicze.  Na uwagę zasługuje również dekolt typu carmen, zalotnie odsłaniający linię ramion.

Mohito Celebration_3

Wszystkie projekty łączy paleta kolorystyczna bazująca na subtelnych pastelach. Delikatny róż, miętę i błękit uzupełnia czysta biel oraz przewijający się w kolekcji zmysłowy motyw lilii.

Mohito Celebration_4

Odświętny charakter stylizacji podkreślają również mieniące się złotem akcesoria.  Wysokie szpilki i zgrabne puzderka są na tyle spektakularne, że określenie ich wyłącznie mianem dodatków byłoby znacznym uproszczeniem. W rzeczywistości, idąc w parze z wysadzanymi kolorowymi kamieniami koliami, stanowią one integralny element każdego zestawu na tzw. wielkie wyjście.

Mohito Celebration_5

Kolekcja jest już dostępna we wszystkich salonach Mohito oraz w sklepie internetowym mohito.com. Do zobaczenia na zakupach! 🙂

Mohito Celebration_6

Sesja zdjęciowa

Modelki: Anna Kisiel, Jacquline/ Model Plus

Fotograf: Marcin Hryniewicz

Makijaż: Anna Stykała

Włosy: Piotr Berendt

Art Directing: Kaja Wojtyga

Brand Manager MOHITO: Robert Machałek

Mohito Celebration_7

Mohito Celebration_8

Mohito Celebration_9