Victoria’s Secret Fashion Show 2012

Na to wydarzenie z niecierpliwością czeka cały świat. Co roku, ponad 40-minutowe show, zapewnia tematy do rozmów na kolejne miesiące. O czym mowa? O zapierającym dech pokazie Victoria’s Secret!

Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Lily Aldrige to Aniołki Victoria’s Secret. Kiedy wychodzą na wybieg w pięknych, wyszywanych kryształami, piórami, cekinami lub innymi dodatkami kompletach widownię przeszywają dreszcze. Najpiękniejsze kobiety świata, ubrane w nieziemską, luksusową bieliznę, otoczone teatralną wręcz scenografią i anielskimi skrzydłami – to musi budzić ogromne emocje.

Pierwszy pokaz odbył się w 1995 roku i został okrzyknięty „bieliźniarskim wydarzeniem stulecia”. Natomiast najważniejszy i historyczny pokaz odbył się w 1999 roku i był transmitowany na żywo przez telewizję oraz pokazany na ekranie na Times Square! Od tamtej pory oglądalność i zainteresowanie pokazem rośnie z sezonu na sezon.

Co roku specjalnie na pokaz VS projektowany jest jeden egzemplarz tzw. „Fantasy Bra”, którego wartość opiewa na miliony dolarów. Prezentacja tego biustonosza podczas wydarzenia to wielkie wyróżnienia dla modelki.

Pokaz Victoria’s Secret 2012/2013 odbył się w listopadzie. Oprócz modelek na wybiegu można było zobaczyć występ Rihanny, Bruno Marsa i Justina Biebera.

źródło: style.time.com