TOP 5 hitowych modeli płaszczy i kurtek na jesień i zimę 2016/2017

     Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że czas cieplejszych stylizacji nieuchronnie nadszedł. Podstawą jesienno-zimowej garderoby są bez wątpienia okrycia wierzchnie. Projektanci rok rocznie, prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej oryginalnych propozycji. Trendy oczywiście są bardzo ważne, ale chyba każda z nas zgodzi się, że warto w tej wielkiej różnorodności szukać modeli nie tylko pięknych, ale również ponadczasowych. Dobry gatunkowo, świetnie skrojony płaszcz to przecież inwestycja, która zwróci się po jednym sezonie. Nie wiecie, na który trend się zdecydować? A może zbyt duża ilość propozycji przyprawia Was o zawrót głowy? Spokojnie, MOHITO spieszy z pomocą. Dziś pokażemy Wam jak przenieść aktualne trendy z wybiegów do swojej garderoby.

PŁASZCZ W STYLU MILITARNYM

post_01

     Płaszcz w stylu militarnym został stworzony do ciężkich warunków pogodowych. Co wyróżnia ten ponadczasowy model? Na sklepowych wieszakach rozglądajcie się za ciężkimi materiałami. Kolejną cechą charakterystyczną płaszcza jest świetny, geometryczny krój, pas umiejscowiony na wysokości tali oraz guziki rozmieszczone w dwóch rzędach. Niezależnie czy zdecydujecie się na dodatkowe akcenty łagodzące trend, jak chociażby zaokrąglony lub obszyty futerkiem kołnierz, pamiętajcie, klasyczny wojskowy płaszcz nigdy nie wyjdzie z mody!

 post_05_2

PARKA

post_02

     Status klasyka (podobnie jak większość ubrań tego gatunku) parka zyskała dzięki rodowodowi sięgającemu męskiej garderoby. Skrojona i po raz pierwszy użyta w męskim stroju militarnym, z czasem została sfeminizowana i dopasowana do kobiecej figury. A, że w męskiej garderobie chodzi przede wszystkim o to, aby było wygodnie i funkcjonalnie, dziś nie potrafimy się bez niej obejść. Jeśli jeszcze nie jesteście szczęśliwymi posiadaczkami niezmiennie modnej parki, gorąco zachęcamy do kupienia tego właśnie trendu!

post_06_2

TRENCH

post_03

     Wybrany element ubioru staje się klasycznym, jeśli jego forma sprawdza się pomimo upływu lat. Egzystując obok głównego nurtu mody, pozostaje niewzruszony na przemijający czas i zmienność tego, co dookoła. Modyfikowany coraz to bardziej nowatorskimi detalami jest wciąż odkrywany na nowo i śmiało może konkurować z „gwiazdkami” jednego sezonu… Chyba już wiecie, o czym mowa? Klasyczny jesienny trench – po prostu nie może zabraknąć go w Waszej szafie!

 post_07_2

SZTUCZNE FUTERKO

post_04

     Dla niektórych ten trend może wydać się zbyt awangardowy, inni zaliczą go do absolutnej klasyki. Jedno pozostaje bezdyskusyjne, sztuczne futerko zapewni ciepło nawet w najbardziej srogą zimę! Jak wybrać to idealne spośród wielu propozycji? Kierujcie się swoim nastrojem. Jeśli nie przepadacie za odważnymi rozwiązaniami, zainwestujcie w model o stonowanej kolorystyce. Dla tych z Was, które z trendem są zaprzyjaźnione od lat, projektanci MOHITO przygotowali coś wyjątkowego. Sztuczne patchworkowe futerko w barwach zimy. 100% w trendzie!

 post_08_3

PUCHÓWKA

post_puchowki

     Uprzywilejowana szerokość geograficzna położonej w sercu Europy Polski zobowiązuje. I choć nieraz tęsknym wzrokiem patrzymy w kierunku ciepłych, słonecznych krajów, gdzie wakacje nie mają końca, to niezaprzeczalnym plusem sezonowości jest możliwość posiadania zróżnicowanej garderoby. Puchówka to model kurtki, która już od kilku sezonów przeżywa renesans na światowych wybiegach. Z brzydkiego modowego kaczątka, puchówka przeobraziła się w model kurtki, którą nie tylko trzeba, ale przede wszystkim warto mieć! Jest wygodna, funkcjonalna, nie wymaga wielu zabiegów stylizacyjnych i pasuje prawie do wszystkiego… Czy potrzeba Wam jeszcze jakiś dodatkowych argumentów? ;)

 post_09_3