Styl gwiazdy: Blake Lively

Od losu dostała prawie wszystko – urodę, talent i męża – na dodatek, nie byle jakiego, bo samego Ryana Reynoldsa – który wpatrzony jest w nią jak w obrazek. Mowa oczywiście o Blake Lively, jednej z najpiękniejszych, a na pewno najbardziej stylowych aktorek młodego pokolenia.

Blake w wielkim stylu rozpoczęła właśnie trasę promującą jej nowy, długo wyczekiwany film „Wiek Adaline” („Age of Adaline”), który swoją premierę będzie miał w Polsce już 15 maja. Okres intensywnych działań marketingowych okupiony jest koniecznością częstego bywania  na ściankach, w programach telewizyjnych oraz przede wszystkim kolejnych pokazach filmu.

Gwiazda „Plotkary” odpowiednio przygotowała się do tego zadania, a efekty jej starań znajdziecie poniżej. Która z jej ostatnich stylizacji zasługuje Waszym zdaniem na specjalną pochwałę? Jedno jest pewne – wybór z pewnością nie będzie prosty! 🙂

"The Age Of Adaline" New York PremiereBajkowa suknia z kolekcji Monique Lhuillier Fall 2012 to spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki. Blake wyglądała w niej spektakularnie i bardzo kobieco – od Mohito wędruje do niej trzy razy tak.

"The Age Of Adaline" New York PremiereDiabeł tkwi w szczegółach! Torebeczka w kształcie ryby to projekt Judith Leiber. Opinie na jej temat mogą być podzielone – decydując się na ten model, aktorka udowodniła, że nie boi się ryzyka.

Blake Lively Spotted Out In New York City

Blake w czarnym topie i plisowanych spodniach z kolekcji Balmain Fall 2015 pojawiła się na nagraniu programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Cała stylizacja prezentuje się bardzo na czasie i mocno w klimacie lat 70-tych – to lubimy!

Apple Store Soho Presents Tribeca Film Festival: 'The Age Of Adaline' Q & A

Patchworkowa sukienka i płaszcz widoczne powyżej to projekty z jesiennej kolekcji Valentino. Aktorka zestawiła je z czerwonymi sandałami na grubym słupku.

Blake Lively Gets "Sirius" In New YorkLiliowy total look od Cushnie Et Ochs? Dlaczego nie! Subtelna uroda Blake doskonale gra także z tym odcieniem.

Blake Lively Says "Good Morning America"Ten zestaw zasługuje na tylko jeden komentarz: WOW! Uprzedzając pytania, spieszymy donieść, że zarówno sukienka, jak i dobrany do niej płaszcz pochodzą z kolekcji Roksanda Lockwood Resort 2015.

Blake Lively Says "Good Morning America"Ostatnia stylizacja, pochodząca w całości z jesiennej kolekcji Marca Jacobsa, przekonuje nas najmniej. Lively niepotrzebnie dodała sobie lat, przy okazji zupełnie pozbawiając się wcięcia w talii. Cóż, jak widać, wpadki zdarzają się najlepszym 🙂