Premiera Lookbooka Musée PREFALL 2017

Najdłuższy dzień w roku, paryskie Muzeum Mody, za obiektywem utalentowana Sonia Szóstak. W takich okolicznościach powstał nasz najnowszy lookbook. Kobiece sylwetki sfotografowane na tle neo-renesansowej architektury Palais Galliera prezentują wiodące trendy kolekcji na nadchodzącą jesień. W tym sezonie projektanci postawili na eklektyczne połączenia i  niewymuszoną elegancję. Twarzą lookbooka Musée 2017 została Brygida ‘Bree’ Naumowicz.

14

Kolory tej jesieni to granat, khaki, szarość, subtelny róż i wyjątkowo w sezonie jesienno-zimowym lawenda. Pojawią się także motywy kwiatowe na ciemnych tkaninach, które doskonale ożywią cięższą garderobę. Dominującym motywem będzie męska kratka, dodająca kobiecym stylizacjom lekkiej nonszalancji.

12

2

Styl paryżanek uwielbiają kobiety na całym świecie. Ich swoboda w łączeniu stylów, lekkość i niebywały szyk zainspirowały nas do stworzenia głównych sylwetek lookbooka. Warstwowość, nieoczywiste połączenia, wyraźne podkreślenie talii to ich cechy charakterystyczne.

11

4

Mocno eksponowanym przez nas detalem są perły, które ozdobiły wszystkie elementy garderoby. Ten stosunkowo nowy trend pojawił się na wybiegach od Paryża po Nowy Jork, dlatego nie mogło zabraknąć go w tej kolekcji 🙂 Na uwagę zasługują również efektowne akcesoria – etole ze sztucznego futra, berety, duże kolczyki i małe torebki z lśniącymi akcentami.

3

Zobacz cały lookbook: http://bit.ly/2vaLQAz 

Kolekcja jest dostępna online oraz w salonach: http://bit.ly/2veWs17

SESJA ZDJĘCIOWA:

Fotografia: Sonia Szóstak /AFPHOTO

Asystent fotografa: Grzegorz Broniatowski

Modelka: Brygida ‘Bree’ Naumowicz/Model Plus

Stylizacja: Arleta Żak/MOHITO

Makijaż: Marianna Yurkiewicz

Włosy: Quentin Guyen /L2d Medias

Film: Ludwik Pruszkowski

Asystent filmu & postprodukcja: Lucas de Gastines

Dyrekcja artystyczna MOHITO: Kaja Wojtyga

Produkcja: Kamila Ławniczak i Piotr Spodnik/AFPHOTO