Piękna Karolina Pisarek twarzą wiosennego lookbooka Mohito

Karolina Pisarek to już kolejna uczestniczka Top Model, którą możecie podziwiać w lookbooku Mohito. Dokładnie rok temu nasze wiosenne propozycje prezentowała Osi Ugonoh (sesję możecie przypomnieć sobie TUTAJ). Jak widać mamy słabość do przyszłych top modelek 😉 Zachęcamy Was do obejrzenia efektów naszej pracy – będzie to także okazja do zapoznania się z tym, jakie trendy będziecie mogły znaleźć w salonach Mohito przez najbliższe miesiące!

Mohito Spring 2016_1

Z jednej strony zalotna i niewinna, z drugiej przebojowa i w pełni świadoma swoich atutów – Kobieta Mohito pewnym krokiem zmierza na przywitanie wiosny! Propozycje Mohito na nadchodzący sezon promuje energetyczny lookbook, w którym główną rolę odgrywają nasycone, wiosenne kolory oraz przykuwające wzrok nadruki.

Mohito Spring 2016_2

Modele z kolekcji wiosennej wyróżniają klasyczne kobiece fasony, którym charakteru dodają wyraziste zmultiplikowane printy wykorzystujące motyw jaskółek. Projekty przykuwają uwagę również dzięki zastosowanej palecie kolorystycznej, wykorzystującej soczysty zielony oraz przebojowy żółty.

Mohito Spring 2016_3

Mohito Spring 2016_4

Mohito Spring 2016_5

Wśród modeli z linii After Hours, przeznaczonej na mniej formalne okazje: spotkanie z przyjaciółkami czy imprezę w klubie, królują koronki i jeans – obecny w kolekcji nie tylko w postaci spodni, kurtek i koszul, ale również dodatków: jasnych szpilek oraz torebki. Mocnym punktem linii są także zabawne naszywki oraz nadruki nawiązujące do modnej, komiksowej estetyki

Mohito Spring 2016_6

Mohito Spring 2016_7

Sesja zdjęciowa

Modelka: Karolina Pisarek/Avant Models

Fotograf: Marcin Hryniewicz

Stylizacje: Arleta Żak/MOHITO

Makijaż: Zofia Krasuska-Kopyt

Włosy: Karina Orłowska/Kraina Fryzur/Gdańsk/JOICO

Art Directing: Kaja Wojtyga

Brand Manager MOHITO: Robert Machałek

Mohito Spring 2016_8