Mohito na Wrocław Fashion Meeting

Udało się Wam dotrzeć na Wrocław Fashion Meeting 2013? Jeśli tak to bardzo dziękujemy, że byłyście z nami. Jeśli nie to specjalnie dla Was przygotowałyśmy fotorelację z tego modowego wydarzenia!
Marka MOHITO po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientek, tworząc kolekcję dla kobiety eleganckiej, pewnej siebie i pozostającej w zgodzie z najświeższymi trendami.

Goście Wrocław Fashion Meeting będą mieli okazję przekonać się o tym osobiście, gdy 15 czerwca o godzinie 19.00 na wybiegu w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław marka MOHITO zaprezentowała sylwetki z kolekcji na sezon lato 2013.

free slots with nudges casino online slot machine games

Wśród projektów pojawiły się m.in. rozkloszowane spódnice oraz zwiewne, koktajlowe sukienki, stanowiące kwintesencję ultrakobiecej sylwetki, inspirowanej lookiem Jacqueline Kennedy czy Brigitte Bardot. Stylizacje uzupełniały kokardki, kołnierzyki w stylu retro, cienkie paski oraz zgrabne torebki na łańcuszku. Wszystko utrzymane w bardzo modnych odcieniach bladego różu, delikatnej cytryny, mięty i czystej bieli przełamanej czarnymi akcentami.


Macie ochotę na więcej? W najbliższą niedzielę koniecznie odwiedźcie Krakowskie Przedmieście w Warszawie! Będziemy czekać tam na Was z pokazem zorganizowanym w ramach Warsaw Fashion Street 2013.