Manicure w wiosennym wydaniu #2

Zgodnie z obietnicą sprzed tygodnia mamy dziś dla Was kolejną odsłonę cyklu pt. „Manicure w wiosennym wydaniu” stworzonego we współpracy z marką Orly. Jego celem jest przekonanie Was, że samodzielne stworzenie kwiatowych zdobień na paznokciach to tak  naprawdę nic trudnego 🙂 Każdy z prezentowanych na łamach naszego bloga poradników został zainspirowany kreacją z aktualnej kolekcji Mohito. Dziś będzie to bluzka z motywem kwiatu lilii z kolekcji Mohito Celebration. Dokładnie taką samą kupicie TUTAJ.

Mohito x Orly

Inspiracji do stworzenia perfekcyjnego manicure’u po raz kolejny dostarczy Wam utalentowana Tamit, autorka bloga Fall In NaiLove. Uwaga! Nie przejmujcie się, jeśli nie wszystkie paznokcie będą wyglądały tak samo. Urok tego zdobienia tkwi w tym, że każda z Was może zinterpretować je po swojemu 🙂 No więc jak? Do dzieła!

Mohito x Orly

Pomaluj paznokcie ulubioną bazą, a następnie dwoma warstwami lakieru ORLY Cotton Candy.

Mohito x Orly

Kiedy tło zdobienia będzie suche, przejdź do następnego kroku. Używając lakieru ORLY White Out, namaluj białe kwiatki o nieregularnych kształtach. Mohito x Orly

W centrum każdego kwiatka dodaj żółte akcenty lakierem ORLY Spark.

Mohito x Orly

Teraz chwyć za zielony ORLY Green with Envy i cienkim pędzelkiem (możesz kupić taki w sklepie plastycznym) dodaj duże liście przy każdym kwiatku. Mohito x Orly

Kiedy całość wyschnie, dodaj jasnozielone, cienkie listki – w tym celu użyj lakieru ORLY Green Apple. Jeśli chcesz, możesz jeszcze nanieść białe detale przy liściach.

SONY DSC

Przy pomocy pomarańczowego lakieru ORLY Orange Sorbet, dodaj delikatne kropeczki na każdym kwiatku.

Mohito x Orly

Pamiętaj, żeby utrwalić suche zdobienie top coatem ORLY Polishield – dzięki temu paznokcie staną się błyszczące, a cały nailart równy.

Mohito x Orly

Zdjęcia i wykonanie: Paulina Szulc, Tamit 24 – fallinnaiLove.com

Wykorzystane lakiery: ORLY Cotton Candy, White Out, Spark, Green with Envy, Green Apple oraz Orange Sorbet