Manicure w wiosennym wydaniu #1

Jako że tegoroczna wiosna nadto nas nie rozpieszcza, musimy szukać innych sposobów na to, żeby szybko wprawić się w słoneczny nastrój. Najlepszym sposobem na szybkie wytworzenie endorfin będą oczywiście zakupy w Mohito, ale o tym same przecież doskonale wiecie 😉 Dziś pokażemy Wam więc, jak wyczarować wiosnę na paznokciach! Dzięki współpracy z marką Orly przez kolejne  trzy tygodnie na łamach bloga Mohito będziemy prezentować Wam propozycje na manicure w wiosennym wydaniu. Każde ze zdobień zostało zainspirowane przez jedną z naszych kreacji z aktualnej kolekcji. Na pierwszy ogień idzie błękitna sukienka z linii Celebration. Dokładnie taką samą kupicie TUTAJ.

Manicure w wiosennym wydaniu

Swoje propozycje specjalnie dla Was przygotowała przygotowała Tamit, autorka bloga Fall In NaiLove. Dzięki jej wskazówkom zaraz przekonacie się, że stworzenie na paznokciach kwiatowych ornamentów wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Do dzieła!

SONY DSC

Pomaluj paznokcie ulubioną bazą, a potem dwoma warstwami lakieru ORLY Gumdrop.

Mohito x Orly

Kiedy kolorowy podkład zdobienia wyschnie, weź cienki pędzelek i biały lakier ORLY White Out. Namaluj cienką linią zarys listka, potem dodaj jego środkową linię.

Mohito x Orly

Dodaj białe detale na listku, a następnie domaluj tym samym sposobem więcej liści (tak, jak pokazuje zdjęcie).

Mohito x Orly

Teraz chwyć sondę (albo wypisany długopis) i namaluj kropkę lakierem ORLY Lollipop – to pierwszy płatek kwiatka.

SONY DSC

Dodaj więcej kropek, aby stworzyć kształt małego kwiatka. Dodaj więcej kwiatów lakierami ORLY Indie oraz Electropop.

 

Mohito x Orly

Kiedy kwiatki będą suche, dodaj kropki w centrum każdego z nich.

CELEBRATION floral blue 2

Możesz utrwalić swoje zdobienie matującym top coatem. Jeśli nie lubisz matowego efektu na paznokciach, użyj w tym celu błyszczącego top coatu, np. ORLY Polishield.

Mohito x Orly

Zdjęcia i wykonanie: Paulina Szulc, Tamit 24 – fallinnaiLove.com

Wykorzystane lakiery: ORLY Gumdrop, White Out, Lollipop, Indie oraz Electropop