Manicure Glamorous Nights #3

Każda sylwestrowa kreacja zasługuje na wyjątkową oprawę! Najdłuższa noc w roku już jutro, dlatego dziś możecie w spokoju dopreścić ostatnie szczegóły swoich stylizacji. Dobierając dodatki nie zapomnijcie o starannym manicure –  jeśli odpowiednio się do niego zabierzecie, będziecie mogły cieszyć się pięknymi paznokciami o wiele dłużej niż tylko przez  jeden wieczór. Przeczytajcie nasz wpis do końca, a dowiecie się, jak w kilka minut stworzyć  kolorowe zdobienia inspirowane lookbookiem Mohito Glamorous Nights. Autorką pomysłu jest Paulina, autorka bloga fallinnaiLove.com 🙂

GN_glitter 6Manicure_GN_3

  1. Pomaluj paznokcie ulubioną bazą. Weź lakier ORLY Liquid Vinyl i namaluj na skos czarny pasek, zaczynając od nasady paznokcia, kończąc na jego brzegu.
  2. Tym samym lakierem domaluj drugi pasek tak, aby krzyżował się z poprzednim, pozostawiając wolny trójkąt na dole płytki. Pozostałe przestrzenie wypełnij lakierem. Poczekaj aż całość wyschnie.
  3. Aby dodać nieco kolorowego błysku swoim dłoniom, chwyć za ORLY Glitterbomb i pomaluj nim czarną powierzchnię. Możesz dodać drugą warstwę brokatowego lakieru, jeśli chcesz osiągnąć bardziej błyszczący efekt.

Warto pokryć cały nailart szybkoschnącym top coatem ORLY Polishield.

GN_glitter 1

GN_glitter 3

Zdjęcia i wykonanie: Paulina Szulc, Tamit 24 – fallinnaiLove.com

Wykorzystane lakiery: ORLY Liquid Vinyl & Glitterbomb