L.A. PLAY – na początku nowego sezonu wciskamy przycisk PLAY i rozpoczynamy zabawę modą!

     Gorset z kurtki jeansowej, spódnica zamiast topu, a może kolczyki przyczepione do kurtki w formie ozdób? W najnowszej odsłonie kampanii MOHITO stylistka Elle, Karolina Gruszecka pokazuje, jak bawić się modą. Twarzą kampanii L.A. Play została  polska modelka Daga Ziober, autorem zdjęć jest Marcin Kempski.

Mohito LA play (11)

     Nie tak dawno temu, w samym środku jesiennej aury postanowiliśmy spakować kilka najnowszych projektów ubrań i dodatków, i przenieść je na drugi koniec globu, lądując w skąpanym słońcu Los Angeles. Nietuzinkowe połączenia i personalizacja ubrań stały się dla nas świetnym pretekstem i podstawą  do stworzenia oryginalnych wiosennych stylizacji, które teraz możecie oglądać w pierwszej odsłonie naszej najnowszej kampanii.

Mohito LA play (2) Mohito LA play (4) Mohito LA play (10)

     W najnowszej wiosenno-letniej kolekcji projektanci MOHITO postawili na modne faktury, przezroczystości oraz subtelne koronki. Obok propozycji zwiewnych sukienek pojawiają się denimowe katany z kolorowymi haftami.

Mohito LA play (15) Mohito LA play (9) Mohito LA play (8)

     Nowe sylwetki to także bogato zdobione tkaniny. Hafty inspirowane kulturą orientalną można znaleźć na dżinsowych kurtkach, płaszczu i spodniach. Lekkie, tiulowe spódnice ozdobiły aplikacje z roślinnymi motywami.

Mohito LA play (12) Mohito LA play (3)

     Nowa kolekcja MOHITO to również wariacja na temat bawełnianych koszul. Powróci model z falbaną, tym razem w bieli. Pojawią się wzory z asymetrycznymi zdobieniami i kolorowymi naszywkami.

Mohito LA play (6) Mohito LA play (5) Mohito LA play (14)

     Dziewczyny wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni, przełączamy się w tryb wiosenny. Wciskamy PLAY i z tego, co dobrze znane, tworzymy coś zupełnie nowego. Zabawę modą czas zacząć! Już nie możemy doczekać się Waszych oryginalnych pomysłów z udziałem naszych ubrań i dodatków 🙂

Mohito LA play (1)