Halloweenowe przebrania gwiazd

Z roku na rok tradycja Halloween coraz odważniej wkracza na polskie podwórko. Jeśli wzorem Amerykanów, Wy także planujecie w ten weekend szaleć do rana na przebieranej imprezie, to musicie się spieszyć, bo nie pozostało Wam  wiele czasu na skompletowanie idealnego kostiumu!  Nie martwcie się jednak na zapas, przy odrobinie samozaparcia wciąż macie szansę na zdobycie tytułu królowej nocy. Wystarczy, że skorzystacie z naszej rady i zainspirujecie się strojami hollywoodzkich gwiazd. W końcu jak kopiować, to najlepszych! 🙂

Miranda Kerr

Wystarczy blond peruka, jasna suknia z głębokim dekoltem i czerwona szminka, aby tak jak Miranda Kerr szybko wejść w skórę Marilyn Monroe.  Prawda, że to takie proste?

Kim-Kardashian-Anna-Wintour

A może by tak skopiować Kim Kardashian, która przed rokiem na jedną noc z powodzeniem wcieliła się w samą Annę Wintour? Charakterystyczny bob, duże, ciemne okulary i elegancki dwuczęściowy kostium sprawią, że każda z Was choć przez chwilę będzie mogła poczuć się jak najbardziej wpływowa redaktor branży mody na świecie. Możesz też wykorzystać patent Kim i poprosić przyjaciół, aby dopełnili Twoją świtę, przebierając się  za Grace Coddington, Karla Lagerfelda i Andre Leona Talleya. To się nazywa mocne wejście 🙂

Lindsay Ellingson

Rok temu modelka Lindsay Ellingson udowodniła, że nie trzeba wydawać majątku, żeby zaskoczyć innych swoim halloweenowym przebraniem. Wystarczy sukienka w stylu retro, okulary w kociej oprawie, naszyjnik z pereł i fryzura rodem z lat 50-tych. Efekt? Betty Draper z serialu „Mad Men” jak żywa!

CIndy Crawford

Przy  niedużych nakładach pracy, łatwo wcielicie się także w rolę gwiazdy rocka. Wystarczy podkoszulek z nadrukiem, jeansy, kapelusz oraz zmywalne tatuaże, żeby tak jak Cindy Crawford odegrać rolę Slasha z zespołu Guns N’Roses. Jeszcze jedno: nie zapomnijcie zakręcić włosów w fantazyjne loczki!

Nicole RichieŻeby podobnie jak Nicole Richie wcielić się w demoniczną Cruellę de Mon, potrzebujesz jedynie futerka ze wzorem imutującym skórę dalmatyńczyków. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz takie w sklepie z używaną odzieżą. Dodaj do tego czerwony manicure lub długie rękawiczki i szklaną lufkę – oto Cruella de Mon jak się patrzy!