Girls in Paris! Czyli paryska kampania AW 2017/18

W tym sezonie postanowiliśmy zaprezentować Wam paryską historię z dwoma bohaterkami w roli głównej. W najnowszej kolekcji Girls in Paris zobaczycie więc eleganckie, wieczorowe sylwetki sfotografowane na tle pięknej architektury miasta, kobiece sukienki, błyszczące bluzki, świetnie skrojone płaszcze i lśniące dodatki. Wszystkie elementy garderoby odzwierciedlają romantycznego ducha nowoczesnej kobiety. Bohaterkami kampanii na sezon jesienno-zimowy zostały Brygida ‘Bree’ Naumowicz i Julita Formella.
2

1

Wśród naszych propozycji znajdziecie m.in. wieczorowe kreacje inspirowane latami 80., lakierowaną skórę i mieniące się cekiny.

6

Nasi projektanci przygotowali dla Was również kilka odważnych propozycji. W kolekcji dominują dwa mocne kolory – granat i fiolet, które pojawiają się zarówno w wersji total look, jak i w postaci pojedynczych akcentów.

7

10

Na uwagę zasługują także welwetowe garnitury i perły w detalach, czyli najgorętszy trend sezonu obecny na większości pokazów!

3

Dzięki zabawie formą rękawów przy bluzkach i koszulach ubrania zyskały wyjątkowo romantycznego charakteru. Nie mogło zabraknąć bestsellerów MOHITO, czyli sukienek. Zarówno eterycznych, pełnych delikatności, jak i tych z charakterystycznymi wzorami.

11

8

Część kolekcji Mohito jesień-zima 2017/2018 jest już dostępna w salonach oraz sklepie online: http://bit.ly/2wWAjGB. Pozostałe będą pojawiać się w sprzedaży stopniowo na przestrzeni kolejnych tygodni.

SESJA ZDJĘCIOWA:

Fotograf: Sonia Szóstak

Asystent fotografa: Grzegorz Broniatowski

Modelki: Brygida Bree Naumowicz/Model Plus & Julita Formella /Rebel Models

Stylizacja: Arleta Żak

Makijaż: Marianna Jurkiewicz

Włosy: Quentin Guyen /L2d Medias

Dyrekcja artystyczna: Kaja Wojtyga

Produkcja: Piotr Spodnik & Kamila Ławniczuk /AFPHOTO

Produkcja lokalna: Carlos Esteves /Toolboxa

Koncept kreatywny: Marketing MOHITO