Fotograf – Kacper Kasprzyk

Jesteśmy bardzo dumne z faktu, że Polacy z roku na rok umacniają swoją pozycję w świecie wielkiej mody. Niestety wieu z nich to ludzie, o których w samym kraju, niewiele się mówi, a ich nazwiska wciąż nie wywołują żadnych skojarzeń. Do tej grupy należy także bohater naszego dzisiejszego wpisu – fotograf Kacper Kasprzyk.

Kacper pochodzi z Polski, ale obecnie mieszka w Nowym Jorku. O jego sukcesie świadczy fakt, że na swoim koncie ma edytoriale dla najlepszych magazynów poświęconych modzie, m.in.: V Magazine, Vogue Paris, I-D, Harper’s Bazaar czy Dazed amp; Confused oraz kampanie dla Gucci, YSL, MaxMary czy Thierry’ego Muglera. Jak to się stało, że pracował z najlepszymi?

Polak, jak każdy młody fotograf, zaczynał na stanowisku asystenta. Z tą różnicą, że Kasprzyk pomagał nie byle komu, a wielkim Mario Testino i Mikaelowi Janssonowi. Szybko jednak zdał sobie sprawę, że aby nie zatracić własnej tożsamości artystycznej powinien pracować na własną rękę i na własne nazwisko. Dzięki wsparciu pracodawcy, szczęściu i talentowi Kacper obecnie znajduje się w gronie czołowych fotografów XXI wieku.

how to win at roulette casino på nätet slots for fun

Niedawno ukazała się okładka popularnego brytyjskiego magazynu Dazed amp; Confused autorstwa polskiego fotografa z modelką Zenią Sevastyanovą w roli głównej. Teraz trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Więcej prac Kacpra Kasprzyka znajdziecie na jego profilu na stronie models.com.

zdjęcia: models.com