Dawid Woliński Wiosna/Lato 2013

Dawid Woliński to projektant z najwyższej półki, a pokaz, który odbył się w poniedziałek 17 grudnia był tego żywym dowodem.

Najnowsza kolekcja przenosi nas do świata baśni i pięknej historii „Dziadka do orzechów” – podczas wczorajszego wydarzenia mogliśmy zobaczyć zarówno drobną baletnicę tańczącą na środku wybiegu w złotej klatce, jak i pięknie wystylizowanych bębniarzy ustawionych w szeregu na podeście nad publicznością. Całość oszałamiała!

Woliński znów udowodnił, że nie bez przyczyny jest nazywany jednym z najlepszych polskich projektantów. Zaprezentowane przez niego super kobiece sylwetki, mocne wcięcia w talii, głębokie dekolty i cekinowe gorsety zachwycały. Kolorystycznie projektant postawił na czerń, beż i złoto – bezpieczną paletę, która u niego zaprocentowała w pierwszorzędne kreacje. Mohito również bardzo ceni klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Nie od dziś wiadomo, że Woliński jest ulubieńcem polskich gwiazd, które tłumnie przybyły na jego pokaz. A tuż po nim wszystkie wychodziły w szampańskich nastrojach!

Zdjęcia: studio69