DAGA ZIOBER WŁĄCZA PLAY W L.A.

     Nowy sezon, nowa odsłona marki. Niezmienne pozostaje jedno, MOHITO stawia na współpracę z Polskimi modelkami i utalentowanymi artystami.

      W tym sezonie ubrania i dodatki przygotowane przez naszych projektantów zyskały nową słoneczną oprawę. Sesja realizowana na półmetku jesieni pod błękitnym niebem Los Angeles, właśnie ujrzała światło dzienne. Twarzą najnowszej kampanii – Wiosna/Lato 2017 – została polska modelka Daga Ziober z agencji Model+ współpracująca z największymi modowymi imperiami na całym świecie.

Daga Portret IG

Źródło: Instagram @dagaziober

      Jak rozpoczęła karierę w modelingu? Pochodząca z małej miejscowości na Dolnym Śląsku Dagmara, nigdy nie planowała kariery w świecie mody. W jej wyobrażeniu modelka powinna mieć nieco zaokrąglone kształty i posiadać ten jedyny w swoim rodzaju kobiecy wdzięk i seksapil, którego jeszcze jako młoda dziewczyna Daga w sobie nie odnajdywała.

      Pomimo braku doświadczenia i chłopięcej aparycji Dagmara swoja karierą rozpoczęła od naprawdę wysokiego C! Już na starcie tak bardzo spodobała się dyrektorom kreatywnym największych domów mody, że niemalże od razu zaczęła współpracę z markami takimi jak Calvin Klein, Louis Vuitton, Giambattista Valli, czy Valentino.

Daga Ziober lamode.info 52

Źródło: http://lamode.info/

NYFW 2016 Michael Kors Daga wybieg

15 February 2012 - New York, NY - FWD203 Model walks the runway at the J. Mendel show during Fall 2012 Mercedes-Benz Fashion Week in New York on Wednesday, February 15, 2012. Photo Credit: Gruber/Fashion Wire Daily/Sipa USA/sipausa.11075976/1202160038 N/Z: DAGA ZIOBER

Źródło: East News

      Początkowy sukces nie przytłoczył, młodziutkiej jeszcze wówczas Dagi. A po ukończeniu szkoły modelka mogła z większym zaangażowaniem oddać się pracy, która tak bardzo ją satysfakcjonuje.

Sama o sobie myśli jak o spełnionej osobie, cieszy się tym, co ma i wciąż dąży realizacji coraz śmielszych marzeń i planów.

„(…) marzyłam by zrobić okładkę Vogue, zrobiłam ją (Vogue Australia). (…) odkąd zaczęłam, czyli ok. 4-5 lat temu, co roku mam tak, że chciałabym bardzo coś zrobić i zawsze się to sprawdza, udaje mi się. Teraz jestem mega spełniona, cały czas pracuję, robię super sesje. Może jakaś duża kampania?”

/Fragment wywiadu dla La Mode info, 2013 rok./

PHOTO: JAN BIELECKI/EAST NEWS WARSZAWA 07.02.2012 ZNANI LUDZIE NA OKLADKACH POLSKICH MAGAZYNOW N/Z: "ELE" - DAGA ZIOBER

Okładka 1 daga ziober miss vogue australia lamode.info 1     Dziś polska modelka nieprzerwanie pracuje dla największych, buduje swoje doświadczenie i promuje swoją twarzą najlepsze marki na całym świecie.

Givenchy 2016

Źródło: Daga Ziober dla Givenchy / Givenchy

     Najnowszą kampanię z Dagmarą, możecie zobaczyć od niedawna na blogu. Kolorowe ujęcia i odważne propozycje zestawień ubrań MOHITO w całkiem nowej odsłonie to nasz pomysł na nowy sezon. Efekt naszej niezwykle energetycznej współpracy od kulis zobaczycie poniżej. Autorem zdjęć jest Marcin Kępski, o nieszablonowe spojrzenie na wybrane elementy garderoby zadbała stylistka Elle, Karolina Gruszecka.

3 6 10 12 13 AC03C84A-0E81-4D77-A08D-4990DAA78E46 Backstage MOHITO

     Nowy sezon to głowa pełna pomysłów! Mamy nadzieję, że zaczerpniecie inspirację z naszej kolorowej i pełnej pozytywnej energii współpracy! Gorąco namawiamy Was do zabawy modą, niech jedynym ograniczeniem w nadchodzącym sezonie, będzie dla Was, wasza własna wyobraźnia 🙂