3 gorące trendy zimowe, które nie mogą Ci umknąć!

     Czy wraz z nadejściem mniej sprzyjających warunków pogodowych tracicie entuzjazm do eksperymentowania z odważniejszymi i niecodziennymi stylizacjami? My w MOHITO zapadaniu w głęboki sen zimowy mówimy stanowcze NIE! No, chyba że jesteście puchatymi niedźwiedziami, całą resztę naszych czytelniczek zapewniamy, zima to doskonały czas na to, aby zerwać z rutyną, wyróżnić się swoim niepowtarzalnym i oryginalnym stylem, który drzemie w każdej z nas 😉
Jak zaadoptować zimowe trendy do własnej szafy, pokazują projektanci i styliści MOHITO. Zobaczcie 3 HOT trendy, które z łatwością połączcie z bazowymi elementami swojej garderoby.

Blog grafika początkowa

 

TREND #1 COSMIC LOVE

 

Cosmic feeling 4 (4)

   Tej zimy Projektanci MOHITO lądują na orbicie.

     Kosmiczne konstelacje, gwiezdny pył zdobiący ubrania i mnóstwo połysku – niezbadany i intrygujący gwiazdozbiór zdobi ubrania MOHITO, a Twoje zimowe stylizacje zyskują charakter międzygalaktycznych. W zimie gwiazda jest tylko jedna i jest nią kobieta MOHITO, jak wczuć się w międzyplanetarny klimat? Plisowane spódnice do połowy łydki, odbijające światło, połyskujące bomberki łącz z miękkimi swetrami i okryciami wierzchnimi. Mnóstwo połysku, metaliczne kolory i chłodne odcienie zimy to esencja stylu COSMIC. Nieco ekstrawagancki i odważny element stylizacji rodem z przestrzeni kosmicznej zrównoważysz, poprzez kontrastowe zestawienie materiałów i tkanin. Łącz to, co świetliste i wyraziste ze zgaszonymi i stonowanymi kolorami zimy. Efekt WOW – gwarantowany!

5 4 6Cosmic feeling 4 (6)

 

TREND #2 BOHEMIAN ROSES

 

Bohemian Story (6)

Kwiaty kwitną nie tylko wiosną.

     Tradycyjnie kojarzony z budzącą się do życia przyrodą trend kwiatowy, świeci triumfy jesienno-zimową porą. Nie spotkacie tu jednak żywych, jaskrawych, pudrowych czy pastelowych kolorów. Kwiaty przybierają dojrzalszą, bardziej wyrafinowaną i tajemniczą formę. Róże nasycone są głębią kolorów, haftowane na tkaninach zdobią spódnice, spodnie i sukienki. Romantycznych akcentów doszukacie się również w licznych przezroczystościach, dla odmiany zestawianych w kontraście z ciężkimi, mięsistymi velvetami. Wszechobecny zamsz, ultra kobiece sięgające za kolano kozaki i kolorystyka przywodząca na myśl długie zimowe wieczory to interpretacja trendu BOHEMIAN ROSES, w której na pewno się zakochacie!

1 2 3

Bohemian Story (1)

ghxfd

TREND #3 MILITARY INFLUENCE

 

Military Influence (4)

Reforma wojskowa

     Tradycyjnie kojarzony z ciężkimi, skórzanymi akcesoriami, solidnymi materiałami i kolorem khaki, dziś dzięki połączeniu z delikatną koronką, zaskakującym połyskiem, czy jaskrawymi kolorami, trend militarny znów wchodzi do gry.
Pewnie słyszeliście o nim już niezliczoną ilość razy. Wojskowe wpływy na modę kobiecą są tak silne, jak nieprzemożona potrzeba kupna kolejnej sukienki czy butów wraz z nastaniem nowego sezonu. Jak zrewolucjonizować trend, który doczekał się już tak wielu odsłon?
Wystarczy, że śladami naszych projektantów do kojarzących się z wojskowym porządkiem ubrań w kolorze khaki dorzucicie nieco połysku, militarnych gwiazdek, albo… cekinów! Brzmi odważnie, ale kto nie ryzykuje, nie pija szampana, jak mawia stare powiedzenie 😉 Zatem, odwagi! Sięgnijcie po niestandardowe zdobienia i pokażcie, czym naprawdę jest zabawa modą.

Military Influence (1)  Military Influence (3) Military Influence (5) Military Influence (6)